ZÁKAZNICKÝ SERVIS - LOGISTIKA

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Jste aktivní člověk a baví vás komunikace s lidmi? Máte zkušenosti z oblasti logistiky a vyznáte se v logistických procesech? Domluvíte se bez problémů v anglickém jazyce a chcete ho využívat v praxi? Tak na nic nečekejte a zašlete nám životopis. Hledáme kolegu do našeho týmu: ZÁKAZNICKÝ SERVIS - LOGISTIKA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zpracování a kontrola zákaznických objednávek
  • Péče o zákazníky (komunikace převážně v AJ)
  • Zpracování administrativy ohledně dodávek zboží
  • Kontrola termínů
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Schopnost komunikace v anglickém jazyce - podmínkou
  • Komunikativnost, pracovitost, spolehlivost
  • Praxi v logistice, orientaci v logistických procesech
  • Aktivní přístup a komunikativnost

Co nabízíme?

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Pružnou pracovní dobu
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Systém bonusů

    Lokalita: Pracoviště na pomezí Olomouckého a Zlínského kraje