ÚDRŽBA TECHNICKÉHO VOZOVÉHO PARKU

Neaktivní nabídka

25000 - 29000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Pracoval jste v údržbě nebo jste šikovný mechanik či automechanik? Jedná se o velmi samostatnou pozici, pouze na ranní směnu. Máte-li zájem se dozvědět více, zašlete životopis a udělejte první krok ke změně a k získání nového zaměstnání.

Pracovní náplň

  • Servis a menší opravy technických strojů (např. VZV)
  • Budete zodpovědný za to, že stroje jsou v pořádku a připraveny k použití
  • Komunikace se servisy a objednávky náhradních dílů
  • Vedení příslušné evidence a administrativy
  • Práce pouze na ranní směnu

Co požadujeme?

  • Manuální zručnost
  • Znalost mechaniky a menších oprav na vozidlech
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Samostatnost

Co nabízíme?

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • 13. plat
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Odměny při pracovních a životních výročích
  • Místo výkonu práce Brno