IT PODPORA HR ODDĚLENÍ

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Hledáte stabilního zaměstnavatele? Máte zkušenosti se správou HR systémů? Vyznáte se ve skriptování a ve správě databází? Domluvíte se anglicky? Pošlete mi Váš životopis a ucházejte se o pozici IT podpory HR oddělení.

Pracovní náplň

  • Analýza požadavků
  • Správce a rozvoj HR systémů a databází
  • Příprava datových rozvojů
  • Migrace dat, skriptování

Co požadujeme?

  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Německý jazyk výhodou
  • Minimálně středoškolské vzdělání v oblasti IT
  • Praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky

Co nabízíme?

  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na stravování

  • Lokalita: Ústí nad Labem