OPERÁTOR CHEMICKÉ VÝROBY

Neaktivní nabídka

od 24000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Pracovní místo operátora chemické výroby je vhodné pro absolventy chemických a jiných technických maturitních i učebních oborů, ale i pro uchazeče s praxí, kteří si chtějí rozšířit své zkušenosti. Čekáme na Vás :)! Nadnárodní společnost hledá nové parťáky na pozici: OPERÁTOR CHEMICKÉ VÝROBY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Řízení a kontrola technologických a chemických procesů ve výrobě
  • Občasná manuální činnost
  • Dodržování bezpečnosti práce

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání (chemického zaměření je naprostým ideálem)
  • Zájem pracovat v chemické výrobě
  • Samostatnost
  • Ochotu pracovat ve směnném režimu

Co nabízíme?

  • Práci v moderním pracovním prostředí
  • 25 dní dovolené
  • Možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na závodní stravování

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!