PRACOVNÍK SOUSTRUHU

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte praxi s obsluhou klasických (konvenčních) soustruhů a chcete pracovat jen na jednu směnu? Pak hledáme právě Vás! Zašlete mi životopis ještě dnes! Stabilní tradiční společnost se zakázkovou výrobou hledá do svých řad kolegu/kolegyni na pozici: PRACOVNÍK SOUSTRUHU

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Obrábění na klasickém/konvenčním soustruhu
  • Koordinace výrobního procesu v zakázkové výrobě
  • Práce s technickými výkresy a měřidly
  • Spolupráce s technology, možnost se podílet na zlepšovacích procesech a postupech

Co požadujeme?

  • Výuční list nebo maturitu ve strojírenství
  • Praxi v obrábění na klasickém (konvenčním) soustruhu
  • Schopnost práce s technickými výkresy a měřidly
  • Manuální zručnost, samostatnost, chuť pracovat

Co nabízíme?

  • Velmi kreativní a různorodou práci
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvěk na dopravu
  • Zdravotní volno a další benefity
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: u Mikulova