KONSTRUKTÉR

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni a máte zkušenosti s konstrukcí lisovacích nástrojů? Chcete pracovat ve společnosti, která Vám poskytne zázemí a stabilitu? Pak nám zašlete životopis ještě dnes! Stabilní výrobní společnost nyní obsazuje pozici: KONSTRUKTÉR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Konstrukce lisovacích nástrojů a přípravků (střižných, tvářících)
  • Přizpůsobování nástrojů dle požadavků zákazníků
  • Komunikace s dodavateli a ostatními členy technického oddělení
  • Zpracovávání příslušné technické dokumentace
  • Podpora výroby při předání nových nástrojů do výroby

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Schopnost dorozumět se anglicky
  • Praxi v konstrukci lisovacích nástrojů
  • Orientaci v problematice tváření kovů za studena
  • Znalost 3D programů CATIA V5 nebo SolidWorks

Co nabízíme?

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Mzdové ohodnocení dle zkušeností
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na dopravu, penzijní připojištění a další benefity nehmotného charakteru
  • Týden dovolené navíc

  • Místo výkonu práce: Vsetínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!