INŽENÝR KVALITY

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Máte praxi v oblasti kvality a bez problému se domluvíte anglicky? Chtěli byste se podílet na neustálém zlepšování kvality výrobků? Pak hledáme právě Vás! Zahraniční společnost s dlouholetou tradicí na trhu hledá do svého týmu nového kandidáta na pozici: INŽENÝR KVALITY

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za nové projekty na úseku kvality
  • aktivní komunikace se zahraničními zákazníky
  • řešení případných reklamací, tvorba nápravných opatření
  • účast při auditech
  • aktivní práce s nástroji kvality

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • praxi na obdobné pozici, ideálně v automotive
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost nástrojů kvality FMEA, PPAP, APQP
  • samostatnost, časovou flexibilitu

Co nabízíme?

  • příjemné pracovní prostředí a usměvavé kolegy v mezinárodní společnosti
  • možnost osobního a profesního růstu
  • možnost využití vzdělávacích kurzů
  • penzijní připojištění
  • plně hrazené stravenky a další benefity :-)

  • místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!