PROCESNÍ INŽENÝR s AJ

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Jste technicky zamřený člověk, kterého baví oblast IT? Máte zkušenosti z pozice procesního inženýra nebo technologa ve výrobní společnosti a rádi byste svoje zkušenosti dále rozšiřovali? Domluvíte se anglicky a chcete jazyk dále využívat a rozvíjet? Pokud ANO, pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR s AJ (40 – 45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zeštíhlování výrobních procesů
  • Návrh technologických postupů
  • Spolupráce na realizaci metod Kaizen, 6S, Lean apod.
  • Návrh investic do nových zařízení
  • Zavádění nových IT řešení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ – Technický obor
  • Anglický jazyk – středně pokročilou úroveň
  • Praxi na pozici procesního inženýra/technologa
  • Zkušenosti s projektovým vedením
  • Analytické a strategické myšlení

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Bonusové finanční ohodnocení na konci roku
  • Jazykové kurzy a vzdělávání
  • Příspěvek na připojištění
  • Podíl na zisku společnosti

  • Místo výkonu práce: cca 25 km od Žďáru nad Sázavou