SOUSTRUŽNÍK

Neaktivní nabídka

21000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Hledáte práci v oblasti strojírenství? Máte zkušenosti s obráběním na soustruhu a vyznáte se v technické dokumentaci? Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis a zúčastněte se výběrového řízení na pozici: SOUSTRUŽNÍK.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Nastavení a seřízení stroje, upnutí obrobku
  • Obrábění ocelových částí dle technické dokumentace
  • Průběžná kontrola obrábění a měření obrobku
  • Zodpovědnost za údržbu stroje

Co požadujeme?

  • SŠ nebo SOU vzdělání
  • Znalost obrábění oceli nebo práce na soustruhu
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Samostatnost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Měsíční odměny a prémie dle výkonu
  • Příspěvek na stravování, sportování, jazykové kurzy
  • Prémie při pracovních výročích
  • Závodní stravování

    Lokalita: Přerovsko