TECHNICKÝ NÁKUPČÍ S NJ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Nakupujete rádi? Nebojte, ne v obchodních centrech… Mezinárodní výrobní společnost obsazuje pozici TECHNICKÉHO NÁKUPČÍHO S NJ. Pokud Vás baví nákup, vedení poptávek, komunikace s dodavateli a kooperace související s nákupem a navíc máte i aktivní němčinu, určitě zašlete svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • obchodní komunikace s dodavateli – i zahraničí
  • správa a rozvoj nákupních projektů
  • vyhledávání nových dodavatelů
  • vedení poptávek, vyhodnocování, reporting
  • nákup hutního materiálů a související kooperace pro výrobu a obchod

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ – ekonomie nebo technické
  • komunikativní němčinu
  • orientaci v technické dokumentaci
  • praxi na obdobné pozici

Co nabízíme?

  • pružnou pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • náborový příspěvek
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy

  • místo výkonu práce: Olomoucko