SAP PODPORA

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Chcete být součástí nadnárodní společnosti a podílet se na zajímavých IT projektech? Rádi komunikujete s lidmi a nedělá Vám problém komunikovat v angličtině?

Pracovní náplň

  • Denním chlebem správa IS (SAP)
  • Podpora koncových uživatelů
  • Správa chyb a požadavků svěřených aplikací
  • Spolupráce na IT projektech

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, technického směru
  • Pokročilá úroveň anglického jazyka podmínkou
  • Zkušenosti se správou a vývoje informačních systémů

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí v mezinárodní společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové vzdělávání
  • Systém Cafeterie (sportovní aktivity, wellness aj.)
  • Odborná školení v rámci spravovaných systémů
  • Možnost kariérního růstu
  • Příspěvek na stravování

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.