FAKTURAČNÍ TEAM LEADER

Neaktivní nabídka

36000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Jste komunikativní a nebojíte se mluvit anglicky? Máte v sobě vlohy k vedení lidí ale nečiní Vám potíž být jejich rádcem a kamarádem? Potom hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá do svého týmu posilu na pozici: FAKTURAČNÍ TEAM LEADER

Pracovní náplň

  • Účtování a zpracovávání faktur
  • Provádění vnitřních procesních řízení
  • Každodenní komunikace v angličtině
  • Vedení 6ti členného týmu
  • Hledání a řešení neefektivních procesů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Znalost systému SAP
  • Angličtinu na komunikativní úrovni - denní komunikace
  • Základní znalosti účetnictví
  • Zkušenosti s vedením tmu

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • PC a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Příjemné moderní pracoviště v centru Ostravy
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.