SVÁŘEČ CO2

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Prostějov

Chceš mít volná odpoledne a práci ve stabilní České společnosti? Máš praxi jako svářeč? Tak nám pošli svůj životopis! Hledáme kolegu na pozici SVÁŘEČ CO2.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Super volba, toto je firma, která ti okoření život.

Pracovní náplň

  • svařování konstrukcí z kovových materiálů
  • svařování el. obloukem nebo plynovým svařovacím zařízením
  • čtení v technické dokumentaci
  • kontrola svařenců

Co požadujeme?

  • praxi ve svařování
  • svářečský certifikát pro metodu 135 podle EN ISO 9606-1
  • znalost svařování v ochranné atmosféře CO2

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • náborový příspěvek
  • příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • bezúročné půjčky
  • zvýhodněné mobilní tarify

    Místo výkonu práce: Prostějov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.