SPECIALISTA STANDARDIZACE S AJ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Chcete pracovat ve stabilní firmě se silným zázemím? Mluvíte anglicky nebo německy a chcete se v jazyce zdokonalovat a pravidelně komunikovat se zahraničím? Baví Vás konstrukce a strojírenství? Pak jste to VY, koho hledáme na pozici: SPECIALISTA STANDARDIZACE S AJ (od 25.000,-)

Pracovní náplň

  • Práce na standardizaci
  • Vyhledávání nákupních možností
  • Práce v programu Unigraphics – výstupy ze SW
  • Práce se SAPem
  • Komunikace napříč koncernem

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání (strojní nebo elektro)
  • Praxi v konstrukci či strojírenství
  • Komunikativní znalost Anglického jazyka - podmínkou
  • Němčinu alepsoň základní
  • Unigraphics, SAP

Co nabízíme?

  • Práci pro stabilní společnost
  • Moderní technologie
  • 5 týdnů dovolené
  • Ubytování
  • Odborná školení

  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí