DATOVÝ ANALYTIK

Neaktivní nabídka

24000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte základní znalosti SQL a baví Vás práce v kontingenčních tabulkách? Pokud máte anglický jazyk na středně pokročilé úrovni, tak hledáme právě Vás!

Pracovní náplň

  • shromažďování a zpracovávání dat
  • práce v aplikaci SAP
  • aktivní spoluúčast na implementaci v dalších závodech na zpracování dat
  • celková správa a zodpovědnost za nashromážděná data napříč společností

Co požadujeme?

  • pokročilé zkušenosti s MS Excel (makra, kontingenční tabulky, VBA)
  • znalost SQL
  • anglický jazyk na běžné komunikativní úrovni
  • SŠ vzdělání, nejlépe v oboru IT
  • výhodou základní znalost německého jazyka

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • odborná školení a vzdělání
  • příspěvek na stravování
  • systém Cafeterie (sportovní aktivity, wellness aj.)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.