SENIOR INŽENÝR KVALITY

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Máte víceleté zkušenosti z výrobní společnosti z oblasti kvality? Zajímá Vás prostředí mezinárodní společnosti a maximální využití anglického jazyka a dosavadních zkušeností? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost hledá schopného kandidáta na pozici: SENIOR INŽENÝR KVALITY

Pracovní náplň

  • Vyřizování a vyhodnocování reklamací
  • Odpovědnost za interní a externí audity
  • Nastavování systému kvality u nových produktů
  • Odpovědnost za neustále zlepšování procesů kvality
  • Vedení malého týmu oddělení kvality

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického zaměření
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Znalost norem kvality (ISO 9001) a nástrojů kvality
  • Pokročilou znalost MS Excel, příp. databázových systémů
  • Zkušenosti na obdobné pozici v kvalitě, minimálně 3 roky

Co nabízíme?

  • Zázemí výrobní firmy s mezinárodním věhlasem
  • Možnost dalšího profesního rozvoje
  • Příjemnou pracovní atmosféru a milé kolegy
  • Příspěvky na stravenky a na sportování
  • Až 25 dní osobního volna

  • Místo výkonu práce: Chomutov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.