INCIDENT MANAGER

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete být součástí silné nadnárodní IT společnosti? Ovládáte plynuje němčinu i angličtinu? Máte zkušenosti se SAP a chcete se více přiblížit do oblasti IT? Pak hledáme právě Vás! INCIDENT MANAGER

Pracovní náplň

  • komunikace s kolegy v Rakousku a Německu
  • správa ticketovacího nástroje, kontrola ticketů
  • překlad ticketů
  • komunikace s interními i externími kolegy

Co požadujeme?

  • znalost NJ a AJ na pokročilé úrovni
  • analytické myslšní, komunikativnost a asertivitu
  • základní zkušenosti se SAP a ticketovacími nástroji

Co nabízíme?

  • práci na zajímavých mezinárodních projektech
  • možnost seberealizace v mezinárodní IT společnosti
  • denní užívání NJ a AJ
  • možnost kariérního růstu

  • místo výkonu: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.