PŘEDVÁDĚCÍ TECHNIK – ZEMĚDĚLSKÉ STROJE

Zajímáte se o zemědělskou techniku? Jste komunikativní a manuálně zručný? Máme pro Vás možnost pracovat se špičkovými stroji v prosperující firmě na Moravě. PŘEDVÁDĚCÍ TECHNIK – ZEMĚDĚLSKÉ STROJE

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Předvádění strojů
  • Převzetí strojů a jejich kompletace
  • Práce na výdeji
  • Účast na odborném zaškolení

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání technického směru, opravář zemědělských strojů výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B, T
  • Znalost práce na PC
  • Schopnost samostatné práce

Co nabízíme?

  • Zaměstnání v malé české společnosti s tradicí
  • Stabilní práci
  • K základní mzdě i bonusy dle odvedené práce
  • Mobilní telefon, notebook
  • Odborné zaškolení

  • Lokalita: okres Prostějov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.