SENIOR PLÁNOVAČ VÝROBY

mzdové ohodnocení

Chomutov

Chcete pracovat v nadnárodní společnosti s možností dalšího rozvoje? Ovládáte dobře anglický jazyk a máte perfektní znalost systému SAP? Využijte příležitosti a zašlete nám Váš životopis.

Pracovní náplň

  • zpracování návrhů optimalizace a rozložení nákladů.
  • tvorba přehledů plánovaných objemů výroby
  • řízení a plánování budoucích projektů
  • komunikace se zahraničními pobočkami
  • příprava a prezentace údajů pro vedení společnosti

Co požadujeme?

  • praxe min. 1 rok na obdobné pozici
  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • uživatelskou znalost MS Office
  • perfektní znalost SAP podmínkou

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu
  • stravenky
  • čtvrtletní a roční odměny
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • lokalita: Klášterec nad Ohří