MANAŽER LOGISTIKY s AJ + NJ

Neaktivní nabídka

80000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberecký kraj

Jste zkušeným vedoucím v oblasti logistiky? Rád byste se realizoval ve výrobní společnosti? Domluvíte se jak anglicky, tak německy? Pak je tato pozice právě pro Vás! Významná automotive společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: MANAŽER LOGISTIKY s AJ + NJ (80-90.000 Kč)

Pracovní náplň

  • koordinace a vedení logistického oddělení
  • odpovědnost za logistické projekty v závodech
  • služební cesty v rámci ČR a Evropy
  • optimalizace procesů
  • komunikace v českém, anglickém a německém jazyce

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • dlouhodobou praxi na obdobné pozici
  • německý a anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • zkušenosti s vedením lidí (alespoň malý tým)
  • organizační a komunikační schopnosti na perfektní úrovni

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • kvartální / roční odměny
  • firemní bonusy
  • závodní stravování
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • možnost nástupu: ihned/po dohodě
  • místo výkonu práce: Liberecko