SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ - VYŠKOVSKO

mzdové ohodnocení

Vyškov

Jste zodpovědná osobnost s aktivním přístupem k práci? Znáte problematiku podvojného účetnictví a daňové legislativy? Máte praxi na obdobné pozici min. 5 let ve výrobní společnosti? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Výrobní společnost působící ve Vyškově hledá nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici: SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ - VYŠKOVSKO

Pracovní náplň

  • kontrola a přidělení úkolů podřízeným
  • zpracování vnitropodnikových směrnic
  • zpracování intrastatu a statických výkazů
  • tvorba uzávěrek (měsíční a roční)
  • vyhotovování reportů
  • komunikace s příslušními úřady

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • 5 let praxi na pozici hlavní účetní
  • znalost IFRS - výhodou
  • mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • znalost MS Office
  • spolehlivého a pečlivého člověka

Co nabízíme?

  • zajímavou práci a přátelský kolektiv
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Vyškov