RECEPČNÍ / ASISTENTKA – PRAHA 1

Neaktivní nabídka

25000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte již předchozí zkušenost jako recepční a chcete se dále rozvíjet, potažmo kariérně růst? Jste kreativní a máte reprezentativní chování? Zvládnete vytvořit prezentaci v angličtině a chtěla byste být nápomocná oddělení marketingu a obchodu? Pak hledáme právě Vás! Moderní společnost orientovaná na marketing a PR hledá sympatickou kolegyni na pozici: RECEPČNÍ / ASISTENTKA – PRAHA 1 (25-28.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vytváření skvělého prvního dojmu co by „první kontakt“
  • zajištění plynulého chodu recepce
  • komunikace s klienty
  • občasné zpracování podkladů a prezentací pro oddělení marketingu/PR
  • spolupráce na firemních akcích
  • vyřizování telefonické a emailové komunikace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (hlavně psaná forma)
  • MS Office – uživatelská znalost (prezentace)
  • reprezentativní vystupování, kreativní osobnost s elánem
  • komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • práci v moderních prostorách v centru Prahy
  • 25 dní dovolené
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • možnost seberealizace a kariérního posunu v rámci firmy
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha 1