VÝVOJÁŘ / KONSTRUKTÉR

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Karviná

Uvažujete o tom, že byste se posunul dál ve své kariéře a hledáte uplatnění v oblasti konstruktérství? Jste zaměřen na detail a máte zkušenosti s konstrukcí malých dílů? Pak jste ten pravý kandidát na pozici VÝVOJÁŘ / KONSTRUKTÉR Společnost působící v oblasti vývoje a výroby elektroniky pro průmyslové použití hledá nového kolegu na pozici VÝVOJÁŘ / KONSTRUKTÉR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce na nových výrobcích pro zahraniční partnery
  • Konstrukce malých celků a dílů
  • Vytváření nových designů výrobků
  • Tvorba a čtení technické dokumentace
  • Spolupráce s odděleními (elektrotechnické)

Co požadujeme?

  • Alespoň SŠ vzdělání (nejlépe strojní)
  • Znalost SolidWorks/CATIA nebo jiných programů
  • Schopnost dorozumět se anglicky/německy
  • Praxi v oblasti konstrukce (výhodou)
  • Preciznost a originalitu

Co nabízíme?

  • Finanční prémie
  • 25 dní dovolené
  • Jazykové vzdělávání
  • Pevnou pracovní dobu
  • Příjemné a bezpečné pracovní prostředí

  • Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj (Karvinsko)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.