TECHNIK VÝROBNÍCH PROSTŘEDKŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Karviná

Jste zodpovědný člověk na kterého je spolehnutí? Rozumíte strojům a máte zkušenosti údržby PLC systémů a výrobních zařízení? Pak jste ten, koho hledáme! Úspěšná výrobní společnost hledá novou tvář na pozici: TECHNIK VÝROBNÍCH PROSTŘEDKŮ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vizuální kontrola výrobků a jejich případných závad
  • Stanovování příčin závad na strojích a jejich přeprogramování
  • Vedení funkčních zkoušek
  • Spolupráce s dalšími útvary
  • Vedení záznamů o reklamovaných výrobcích

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání (strojní nebo elektrotechnické)
  • Angličtinu nebo němčinu na mírně pokročilé úrovni
  • Zkušenosti z oblasti automotive
  • Znalost MS Office, SAP
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení + pravidelné prémie
  • 25 dní dovolené
  • Jazykové a vzdělávací kurzy v pracovní době
  • Super parťáky

  • Místo výkonu práce: Havířovsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!