Kvalitář - junior

Neaktivní nabídka

21000 - 24000 Kč

Rád se pravidelně dozvídáte nové věci? Představivost je Vaše silná stránka? Máte v malíčku orientaci v technické dokumentaci? Česká výrobní strojírenská společnost hledá do svého týmu šikovnou posilu na pracovní pozici: KVALITÁŘ - JUNIOR (21-24.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vstupní, mezioperační a výstupní kontrola
  • Analyzování neshod a návrh nápravných opatření
  • Reportování nesrovnalostí
  • Správa a zopdovědnost svěřených měřicích přístrojů

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického směru
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu (3 směny)
  • Znalost měřicích přístrojů - výhodou

Co nabízíme?

  • Roční odměny
  • Proplácené přesčasy
  • Příspěvěk na penzijní připojištění
  • Dotované stravování

  • Místo výkonu práce: okres Hodonín