Kontrolor kvality

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

Zodpovědnost, pečlivost a technické myšlení ti není cizí? Chtěl bys tyto své přednosti dále rozvíjet? Chceš stabilní zázemí české výrobní společnosti? Hledáme šikovného kolegu nebo kolegyni na pracovní pozici: KONTROLOR KVALITY (20.-25.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Provádění vstupní a výstupní kontroly
  • Práce s nejrůznejšími měřicími přístroji
  • Podílení se na nápravným opatřeních
  • Vystavení a reporting kontrolních protokolů
  • Péče o měřicí zařízení

Co požadujeme?

  • Ukončenou SŠ technického směru
  • Schopnost čtení výkresové dokumentace
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Ochotu pracovat na směny

Co nabízíme?

  • Dobré platové ohodnocení
  • 4 týdny dovolené
  • Proplácené přesčasy
  • Přispěvěk na stravování
  • Odborné zaškolení

  • Místo výkonu práce: okres Hodonín