TECHNOLOG – PŘÍPRAVA VÝROBY

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Rád komunikujete se zákazníky a máte praxi na pozici technologa? Máte technické vzdělání a rád byste využil svoji kreativitu? Hledáte práci na pozici TECHNOLOG – PŘÍPRAVA VÝROBY na Vysočině? Umíte komunikovat v anglickém jazyce a pracovat s programy CAD? Pokud jste na otázky odpověděli ano, zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu hledá nového kolegu na pozici: TECHNOLOG – PŘÍPRAVA VÝROBY (35-40.000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Tvorba cenových nabídek a kalkulací
  • Vytváření technologických postupů ve výrobě
  • Příprava podkladů pro vývoj nových produktů
  • Optimalizace postupů a dohled nad jejich plněním
  • Komunikace s výrobou a zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ - technické zaměření
  • Znalost technických norem a svařovacích postupů
  • Pokročilá znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti z oblasti automotive výhodou
  • Znalost práce v CAD softwaru
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Zaměstnanecké slevy a příspěvek na dojíždění

  • Místo výkonu práce: 20km od Humpolce

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.