TECHNIK – NABÍDKÁŘ

Neaktivní nabídka

28000 - 38000 Kč

Máte technické vzdělání a vyznáte se v technologických postupech? Umíte pracovat s některým z CAD programů? Hovoříte anglickým jazykem a chtěl byste občas vycestovat? Pracujete rád v týmu a hledáte práci na pozici TECHNIK – NABÍDKÁŘ na Vysočině? Tak už dále neváhejte a pošlete mi svůj životopis! Stabilní zahraniční společnost hledá do svého týmu nového kandidáta na pozici: TECHNIK – NABÍDKÁŘ (28-38.000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zpracovávání nových poptávek
  • Vytváření kalkulací pro zákazníky
  • Tvorba návrhů technologických postupů
  • Práce v oblasti technologie svařování a montáže
  • Denní spolupráce s výrobou a zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni podmínkou
  • Znalost příslušných technologií a postupů
  • Orientace v CAD programech
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Zázemí mezinárodní stabilní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: 20 minut od Jihlavy