ÚDRŽBA - ELETKTROTECHNIK

Neaktivní nabídka

22000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Litoměřice

Chtěl by si využít elektrotechnické vzdělání? Jsi časově flexibilní? Rád se učíš nové věcí? Hledáš práci ve velké mezinárodní firmě? Pokud si na výše uvedené odpověděl ano, hledáme právě Tebe na pozici: ÚDRŽBA - ELEKTROTECHNIK (22 - 32.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Plánovaný/neplánovaný servis výrobních strojů
  • Reporting závad
  • Správa náhradních dílů
  • Spolupráce s jinými odděleními
  • Účast na koordinaci preventivní údržby

Co požadujeme?

  • Ukončenou SŠ/SOU obor: elektro
  • Praxi ve výrobní firmě
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
  • Svářečský nebo jeřábnický průkaz výhodou

Co nabízíme?

  • Zázemí velké mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Příspěvěk na sport/kulturu
  • Závodní stravování
  • Příspěvěk na dopravu

  • Místo výkonu práce: Litoměřice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.