VEDOUCÍ TECHNOLOG S AJ

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

Do mezinárodní výrobní společnosti hledáme VEDOUCÍHO TECHNOLOGA S AJ, který bude kvalitním lídrem zaměstnanců,m protože sám má dlouhodletou praxi na pozici Technologa. Hledáme někoho, kdo se chce rozvíjet a komunikuje bez problémů v angličtině. Hledáme právě Vás?

Pracovní náplň

  • Řízení investic při zavádění nových projektů
  • Plánování a realizace změn výrobků, procesů
  • Proces FMEA - zabránění vzniku závad
  • Návrhy a řízení procesů na zlepšení kvality
  • Odpovědnost za revize technických zařízení
  • Vedení týmu technologů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni podmínkou
  • 5 let praxe na pozici Technolog podmínkou
  • Znalost procesů štíhlé výroby
  • Talent na vedení lidí, jejich motivaci

Co nabízíme?

  • 5 týdnu dovolené po roce ve firmě
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní doba
  • Jazykové kurzy
  • Moderní pracovní prostředí

  • Lokalita práce: okres Chomutov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.