SPECIALISTA LOGISTIKY S ANGLIČTINOU

Neaktivní nabídka

25000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Jablonec nad Nisou

Jste absolventem, který hledá práci, aby získal praxi? Mluvíte anglicky a baví Vás vyjednávání? Chcete pracovat v české firmě a jen na jednu směnu? Neváhejte a odpovězte! Česká výrobní společnost hledá posilu na pozici: SPECIALISTA LOGISTIKY S ANGLIČTINOU

Pracovní náplň

  • Kompletní jednání s dodavateli – příprava smluv, jednání o cenách
  • Porovnávání nabídek, cen a dodavatelů
  • Evidence vadných dílů
  • Zodpovědnost za termíny vůči výrobě
  • Sledování stavu zásob

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání -
  • Angličtinu slovem i písmem – denní využití
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Ochotu se učit
  • Spolehlivost, zodpovědnost, ochotu se učit

Co nabízíme?

  • Příspěvek na stravování
  • Firemní paušál
  • Sick Days
  • Za každý odpracovaný rok 1 den dovoleno navíc
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

  • Místo výkonu práce: okres Jablonec nad Nisou