PROCESS ENGINEER – JUNIOR

Neaktivní nabídka

25000 - 28000 Kč

Hledáte uplatnění v oblasti zlepšování? Znáte principy štíhlé výroby a setkal/a jste se s technologiemi zpracování kovů alespoň při školní praxi? Pak nám zašlete svůj životopis! PROCESS ENGINEER - JUNIOR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Rozbor výrobních procesů
  • Navrhování možností zlepšení za účelem zvýšení efektivity
  • Podílení se na dosahování vyšší kvality procesů
  • Spolupráce na nových projektech a zavádění nových postupů do praxe
  • Kontrola úspěšnosti

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání strojírenské
  • Znalost principů štíhlé výroby
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zájem o optimalizace
  • Analytické myšlení, týmového ducha

Co nabízíme?

  • Zajímavou příležitost, jak začít kariéru
  • Podporu kariérního rozvoje
  • 13. mzdu
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové vzdělávání
  • Lokalita: Olomoucký kraj