PLC PROGRAMÁTOR - VÝROBNÍ INŽENÝR

Neaktivní nabídka

38000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Písek

Získali jste středoškolské vzdělání elektrotechnického nebo strojního zaměření? Hledáte práci ve společnosti, která Vám poskytne zázemí a možnost profesního růstu? Pak hledáme právě Vás! Významná společnost s dlouholetou tradicí hledá do svého týmu kandidáta na pozici: TECHNOLOG - VÝROBNÍ INŽENÝR (38-42.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vytváření programů PLC automatů
  • Analýza závady a návrh způsobu její řešení
  • Technická asistence při zavádění nových strojů do výroby
  • Komunikace s dodavateli náhradních dílů
  • Spolupráce s údržbou strojů a nástrojů

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání – strojní/elektro
  • Znalost z oblasti automatizace, robotizace a elektrotechniky
  • Znalost programování
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Vyhlášku 50/78 Sb. min §6

Co nabízíme?

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Závodní stravování

  • Místo výkonu práce: Písecko