PROCESS ENGINEER

Neaktivní nabídka

34000 - 43000 Kč

Jste technicky zdatný člověk? Znáte výrobní procesy, máte zkušenosti s technologickými postupy a hovoříte anglicky? Neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost hledá kolegu na pozici: PROCESS ENGINEER (34-43.000 Kč)

Pracovní náplň

  • nastavování výrobních procesů
  • tvorba technologických postupů pro výrobu
  • implementace nových projektů do výroby
  • práce s výkresovou dokumentací
  • spolupráce s kolegy v rámci celé korporace

Co požadujeme?

  • vzdělání technického zaměření
  • praxi na pozici technologa či procesního inženýra
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • znalost technické dokumentace a výkresů
  • aktivní přístup, spolehlivost a ochotu učit se

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní společnosti s lidským přístupem
  • možnost profesního rozvoje a vzdělávání
  • více než týden volna ročně navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvky na stravování

  • místo výkonu práce: Vysočina (východ)