VEDOUCÍ TÝMU – LOGISTIKA

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Karlovarský kraj

Máte zkušenosti s vedením lidí v týmu a jste organizačně schopní? Pracujete nebo jste již pracovali v logistice? Jste zodpovědní, spolehliví a baví Vás práce s lidmi? Pak je tato pozice právě pro Vás! Nadnárodní logistická společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici: VEDOUCÍ TÝMU – LOGISTIKA (25-30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • vedení a koordinace pracovníků v týmu
  • zpracování objednávek
  • provádění kontroly dodržování pracovních postupů
  • vedení a zpracování docházky, plánu dovolených
  • školení členů týmu
  • práce ve dvousměnném provozu

Co požadujeme?

  • min. SOU/SŠ vzdělání
  • zkušenost s vedením týmu
  • praxi v logistice
  • anglický/německý jazyk výhodou
  • znalost MS Office na uživatelské úrovni
  • výborné organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • práce v přátelském kolektivu
  • příspěvky na stravování
  • profesní rozvoj
  • další benefity
  • nástup možný: Ihned
  • místo výkonu: Chebsko