JAVA PROGRAMÁTOR

Neaktivní nabídka

25000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlínský kraj

Máte dobrou znalost programovacího jazyka Java? Chcete být součástí příjemného kolektivu? Pokud ano, hledáme právě Vás! JAVA PROGRAMÁTOR

Pracovní náplň

  • Vývoj aplikací v programovacím jazyku Java
  • Návrh a implementaci řešení
  • Komunikace se zákazníky
  • Týmová spolupráce s ostatními vývojáři
  • Aktualizace vývojových dokumentů

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s vývojem v programovacím jazyku Java
  • Znalost anglického jazyka (hlavně psaná forma)
  • Znalost databází MySQL nebo MS SQL výhodou
  • Znalost Hibernate, JSF výhodou
  • Komunikační schopnosti, schopnost samostatné práce i práce v týmu

Co nabízíme?

  • Velmi dobré platové ohodnocení a bonusový systém
  • Možnost kariérního a profesního růstu (jazykové kurzy, certifikace)
  • Společenské a sportovní firemní akce
  • 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu
  • Stravenky, ovoce a zelenina na pracovišti

  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu janatova@acjobs.cz.