PRODUKTOVÝ MANAŽER S OBCHODEM

Neaktivní nabídka

50000 - 55000 Kč

Máte zkušenosti z výrobního oddělení a obchod Vám není cizí? Pokud ovládáte německý jazyk na komunikativní úrovni, pošlete nám svůj životopis. Hledáme právě Vás! Mezinárodní strojírenská společnost hledá kandidáty na pozici: PRODUKTOVÝ MANAŽER S OBCHODEM (50 - 55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Řízení projektu od počátku do expedice
  • Pravidelná komunikace se zákazníky
  • Spolupráce s obchodním oddělením a s výrobou
  • Tvorba finančních nabídek, kalkulací a poptávek
  • Pravidelné vyhodnocování stavu projektu a reporting
  • Služební cesty v rámci tuzemska i v zahraničí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického/obchodního směru
  • Zkušenosti z obchodního oddělení - podmínkou
  • Německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Praxi ze strojírenské/výrobní společnosti
  • Dobré vyjednávací a vyjadřovací schopnosti
  • Samostatnost, spolehlivost a pečlivost

Co nabízíme?

  • Osobnostní i profesní růst
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvky na ubytování či dopravu
  • Roční odměny

  • Místo výkonu: okolí Plzně

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.