FINANČNÍ KONTROLOR

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte zkušenosti s vedením lidí? Jste silní v číslech a vidíte za nimi souvislosti? Rádi byste pracovali na pozici finančního kontrolora v úspěšné společnosti? Pak hledáme právě VÁS! Výrobní společnost s mezinárodním působením a dlouholetou tradicí obsazuje pozici: FINANČNÍ KONTROLOR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Kontrola dodržování interních předpisů společnosti v provozní i finanční oblasti
  • Zpracovávání statistických výkazů vztahujících se k výsledkům společnosti
  • Podílení se na plánování a tvorbě rozpočtu
  • Řízení a dohled nad prováděním účetních závěrek
  • Zajištění efektivnosti hospodaření organizace

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • Zkušenosti s finančním řízením ideálně ve výrobní společnosti
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Analytické a logické myšlení
  • Pečlivost, samostatnost, prezentační dovednosti

Co nabízíme?

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Stát se součástí vrcholového vedení společnosti
  • Zázemí stabilní a silné společnosti
  • Služební vůz, notebook a telefon
  • Voňavé kafe po ránu pro fajn den

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!