APPLICATION SUPPORT – COORDINATOR

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s podporou aplikací? Cisco komunikační technologie Vám nejsou cizí? Komunikace v anglickém jazyce Vám nečiní problém? Pak jste ten, koho hledáme!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Podpora aplikací
  • Diskuse požadavků koncových uživatelů
  • Návrh a realizace potřebných změn
  • Spolupráce s týmem vývojářů
  • Správa dokumentace

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s funkční správou aplikací
  • Zkušenost s Problem a Incident managementem
  • Znalost nástroje Cisco Call Manager, Citrix Xen Mobile
  • Zkušenosti se správou Skype for business
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days
  • Možnost profesního vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvky na připojištění
  • Firemní teambuildingové akce

  • Místo pracoviště: Brno