INŽENÝR KVALITY / LABORATOŘ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Chcete pracovat v nadnárodní společnosti, kde ocení Vaši práci a budete mít příležitost předávat své zkušenosti dále? Pokud ano, pak je zde příležitost právě pro Vás! Stále se rozvíjející společnost působící v oblasti automotive obsazuje pozici: INŽENÝR KVALITY / LABORATOŘ

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za vedení laboratoře
  • realizace kontrol a testů
  • řízení procesu kalibrace (provádění měření)
  • podpora při pravidelné realizaci auditů 5S
  • zpracovávání příslušné dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • komunikativní úroveň anglického jazyka
  • praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • zkušenosti z automotive výrobní společnosti
  • znalosti nástrojů kvality

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • finanční měsíční a roční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • možnost školení v souvislosti s danou pozicí

  • místo výkonu práce: Ostravsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.