NACEŇOVAČ VÝROBY

Neaktivní nabídka

23000 - 31000 Kč

Jste zaměřen/a technickým směrem a baví Vás pracovat s čísly? Pojďte pracovat jako naceňovač do strojírenské zahraniční firmy! NACEŇOVAČ VÝROBY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Tvorba konceptů výroby
  • Příprava nabídek a kalkulací pro zákazníka
  • Navrhování časového plánu pro výrobu jednotlivých dílů
  • Komunikace se zákazníky a výrobou

Co požadujeme?

  • Středoškolské či vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Znalost práce s výkresovou dokumentací
  • Německý jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • Praxe technologa výhodou

Co nabízíme?

  • Zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti
  • 13. plat
  • Náborový příspěvek 10. 000 Kč
  • Firemní školka
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvky na dojíždění