PODPORA SERVISNÍCH TECHNIKŮ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte min. SŠ vzdělání a baví Vás komunikace se zákazníky? Máte alespoň základní znalost PC sítí a konfigurace síťových prvků? Pokud chcete pracovat pro ryze českou společnost pak hledáme právě Vás! Rozvíjející se společnost hledá nového člena týmu na pozici: PODPORA SERVISNÍCH TECHNIKŮ (25 - 30.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Telefonická a emailová konzultace poruch slaboproudých zařízení se zákazníky a servisními techniky
  • Ověřování funkce zařízení u zákazníků
  • Analýza servisních zásahů
  • Konfigurace zařízení
  • Občasné výjezdy v rámci České republiky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • Praxi v oblasti PC, elektro - velkou výhodou
  • Alespoň základní orientaci v el. schématech a součástkové základně
  • Manuální zručnost a komunikativnost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Dovolená navíc
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost vzdělávání a účasti na školeních
  • Zaměstnání ve stabilní společnosti

  • Místo výkonu práce: Brno