TECHNIK BOZP + PO

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Máte praxi v oblasti BOZP a PO? Chcete budovat kariéru ve stabilní společnosti a pracovat na pozici bezpečnostního technika na Ostravsku? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná společnost s dlouholetou tradicí obsazuje nyní pozici: TECHNIK BOZP + PO

Pracovní náplň

  • Zajišťování BOZP a PO při činnostech prováděných hornickým způsobem, kontrola dodržování právních předpisů
  • Prošetřování pracovních úrazů
  • Školení BOZP a PO
  • Vyhodnocení příčin nehod a zajišťování nápravných opatření
  • Sledování platnosti odborné a zdravotní způsobilosti zaměstnanců

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Znalost legislativních požadavků BOZP a PO
  • Odborná způsobilost k prevenci rizik (zákon č. 309/2006 Sb.)
  • Osvědčení o odborné způsobilosti v oblasti hornické činnosti (zákon č. 61/1998 Sb.)
  • Odborná způsobilost na úseku požární ochrany (zákon č. 133/1985 Sb.)
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Stabilní společnost s dlouholetou tradicí
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Pružná pracovní doba
  • Účast na vzdělávacích kurzech

  • Místo výkonu práce: Ostravsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.