PLÁNOVAČ VÝROBY

Máte zkušenosti na pozici plánovače z výrobní společnosti a baví vás vytváření reportů a analýz? Hledáte novou pracovní příležitost na pozici PLÁNOVAČ VÝROBY na Břeclavsku? Mluvíte rád anglicky a umíte pracovat v SAPu? Tak to jste vhodný kandidát, zašlete mi svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost hledá do týmu nového kolegu na pozici: PLÁNOVAČ VÝROBY

Pracovní náplň

  • Kapacitní plánování specifického úseku výroby
  • Analýza výrobního procesu a výrobních toků
  • Kontrola materiálu a skladu
  • Úzká spolupráce s výrobou a dalšími odděleními
  • Denní práce v SAP

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi na pozici plánovače ve výrobní společnosti
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Znalost výrobních toků
  • MS Office, SAP výhodou

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy, závodní stravování
  • Firemní akce a profesní růst
  • Místo výkonu práce: Břeclavsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.