OBCHODNÍ MANAŽER PRO JIHOMORAVSKÝ KRAJ

Neaktivní nabídka

32000 - 32000 Kč

Jste spolehlivý a samostatný člověk? Máte strojní zaměření a podloženou praxi v rámci třískového obrábění? Znáte CNC stroje a jejich programování? Jste ochotný cestovat? Pokud je Vaše odpověď ANO, tak hledáme právě Vás! Nadnárodní společnost zabývající se vývojem, výrobou a prodejem rotačních nástrojů přijme nového kolegu do svého týmu na pozici OBCHODNÍ MANAŽER PRO JIHOMORAVSKÝ KRAJ (32 000 + prémie).

Pracovní náplň

  • spolupráce na přípravě a plnění plánu nastavených pro ČR
  • vedení jednání s klienty
  • zajištění potřebné dokumentace
  • provádění technologických projektů s klienty
  • kooperace s technickým oddělením a manažery
  • návrh nových technických výrobků

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření
  • doložitelnou praxi v oblasti třískového obrábění
  • znalost problematiky CNC strojů a jejich programování
  • znalost anglického jazyka vítána
  • ochotu cestovat
  • pokročilou znalost MS Office

Co nabízíme?

  • zázemí perspektivní společnosti
  • týden dovolené nad rámec zákoníku práce
  • odměny za odpracované roky
  • profesní růst
  • příležitost k cestování
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj