PROCESS ENGINEER

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

Hledáte zaměstnání, kde uplatníte technické znalosti a získanou praxi ve výrobní společnosti? Jste zodpovědný a organizačně schopný člověk? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Výrobní společnost v blízkosti Plzně obsazuje pozici PROCESS ENGINEER!!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • neustálé zlepšování výroby, které vede ke snižování nákladů
  • pomoc zákazníkovi při řešení technických problémů s výrobky společnosti
  • vytváření pracovních návodek k technickým zařízením
  • nastavení výrobku v systému, správnost výrobní dokumentace
  • tvorba školících materiálů
  • proškolování, vedení a motivace pracovníků výroby
  • spolupráce s vedením společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ technického směru
  • zkušenosti v průmyslové výrobě
  • znalost anglického jazyka
  • komunikativnost, aktivnost, zodpovědnost
  • analytické myšlení
  • smysl pro systematickou práci

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • měsíční bonusy
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • moderní a příjemné pracovní prostředí
  • dotované stravování

  • místo výkonu práce: Ostrov u Stříbra