FINANČNÍ KONTROLER

Neaktivní nabídka

50000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Čísla, tabulky, analýzy, výstupy, reporting a prezentace... Hledáte podobnou pozici a máte praxi? Mluvíte anglicky na denní bázi? Pak hledáme právě Vás!!! Mezinárodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: FINANČNÍ KONTROLER

Pracovní náplň

  • Projektový controlling, investice
  • Kalkulace, nabídky, analýzy
  • Reporting
  • Podklady pro audity
  • Měsíční, roční uzávěrky

  • Místo výkonu práce: Novojičínsko

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ ekonomického směru
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni - denní komunikace
  • 3 roky praxe z controllingu ve výrobní společnosti - PODMÍNKOU
  • Znalost principů podvojného účetnictví
  • Analytické myšlení, ochotu učit se

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Práci na HPP
  • Možnost kariérního růstu
  • Velice zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost firemního stravování
  • Firemní benefity

    Místo výkonu práce: Novojičínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.