DISPONENT LOGISTIKY

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Jste absolventem vysoké školy technické nebo logistické? Váš anglický jazyk je na komunikativní úrovni? Výrobní společnost hledá nového kandidáta na pracovní pozici disponent logistiky.

Pracovní náplň

  • Příjem požadovaných zakázek
  • Disponování předvýrobního materiálu pro sériovou produkci, plánování výroby, dispozice prodeje
  • Plánování a řízení zakázek
  • Vystavování výrobních zakázek
  • Sledování a kontrola průběhu zakázek
  • Příprava k expedici
  • Sledování stavu zásob materiálu v systému
  • Péče o odbytová a dodací kmenová data

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • Komunikativní znalost anglického jazyka - podmínkou
  • Znalost práce na PC (Microsoft Office)
  • Schopnost týmové spolupráce, zodpovědnost, organizační a komunikační schopnosti na velmi dobré úrovni

Co nabízíme?

  • Hlavní pracovní poměr
  • Uplatnění na zajímavé zodpovědné pozici
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Závodní stravování

  • Místo výkonu práce: Chabařovice