SVÁŘEČ V OCHRANNÉ ATMOSFÉŘE

Neaktivní nabídka

26000 - 26000 Kč

Máte praxi jako svářeč? Umíte svařovat v ochranné atmosféře? Víte, jak správně svářet nerez, ocel a hliník? Napište! Česká výrobní společnost rozšiřuje svůj tým a hledá posilu na pozici: SVÁŘEČ V OCHRANNÉ ATMOSFÉŘE

Pracovní náplň

  • Zámečnické práce při přípravě výroby
  • Svařování v ochranné atmosféře
  • Sváření hliníku, nerezu, oceli
  • Spolupráce s výrobou

Co požadujeme?

  • Vyučení v oboru
  • Praxi na pozici svářeče
  • Svářečský průkaz pro svařování obloukem a v ochranné atmosféře
  • Pečlivost, samostatnost

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Dovolenou navíc
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Výpomoc s ubytováním
  • Stravenky

  • Místo výkonu práce: okres Kutná Hora