OBCHODNÍ MANAŽER

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste zkušený obchodník a nebráníte se nové profesní výzvě? Umíte si zákazníka získat na svou stranu a najít pro něj to nejlepší řešení? Láká Vás cestovat v rámci Evropy? Pokud jste odpověděli „ano“, pak je tato příležitost právě pro Vás! Nadnárodní společnost právě hledá kandidáty na pozici OBCHODNÍ MANAŽER (40-60.000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • rozvíjení vztahů s klíčovými zákazníky společnosti
  • uspokojování potřeb zákazníka a hledání nejlepšího řešení
  • aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • řízení celých zakázek a sledování jejich průběhu
  • sledování aktivit konkurence, účast na veletrzích
  • cestování v rámci ČR a v rámci zemí Evropské unie

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • víceleté zkušenosti na obchodní pozici včetně péče o klíčové zákazníky
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • zajímavou a stabilní práci v zavedené společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a podporu kolegů
  • týden dovolené navíc
  • vánoční bonus
  • příspěvky na jazykové kurzy
  • systém kateferie
  • místo výkonu práce: Brno